Behajtási ügyintéző [Hungary]

  • Hivatkozási szám: 3757
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
  • Szerződés típusa: határozatlan idejű
  • Munka jellege: szellemi
  • Jelentkezési határidő: 2023.05.25.

Legyél Te is sikereink részese
behajtási ügyintézőként!

Te vagy az ideális jelölt ha:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel
  • adminisztratív területen szakmai tapasztalatot szereztél
  • nem rettent meg a jogi szaknyelv
  • munkádat alaposan, precízen és megbízhatóan végzed
  • kiválóan kommunikálsz írásban és szóban egyaránt
  • önállóan végzed feladataid
  • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel
Előnyt jelenthet:
  • szakmai tapasztalatot szereztél jogi területen
  • szakmai tapasztalatot szereztél követeléskezelés területen
  • SAP ismerettel rendelkezel
Feladataid lesznek:
  • előkészíted a jogi eljárásokhoz szükséges iratanyagokat, részletfizetési megállapodásokat, fizetési halasztásokat, fizetési meghagyásokat
  • előkészíted és koordinálod a végrehajtási eljárásokat, valamint adminisztrálod a folyamatot
  • rendszerezed a szerződéseket, Földhivatali és Cégbírósági iratokat, adatokat
  • hatékonyan támogatod a behajtási helyszínelők napi munkáját
  • időszakosan felülvizsgálod a részletfizetési megállapodásokat
  • kezeled a kimenő, bejövő dokumentumokat
  • hatékonyság-, teljesítmény- és folyamat riportokat, analitikákat készítesz
Amiért érdemes jelentkezned:
  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • támogatjuk személyes fejlődésedet
  • lelkes csapattal dolgozhatsz
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
Munkaszerződés típusa: határozatlan idő

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 182.

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat a „Jelentkezés” gombra kattintva.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال